Soovid rohkem säästa? Tasuta kohaletoimetamine üle 50 € ostul!  Lisasoodus 5% üle 149 € ostul!

Mänguasjad

Mänguasjad

tooteid lehel

Mänguasjadest saab väikese lapse jaoks tema universumi keskpunkt, pea sama tähtis ümbritseva maailma osa nagu ema ja isa. Laps veedab praktiliselt oma esimesest elukuust alates palju aega mängides oma mänguasjadega, nende abil õpib ta tundma ümbritsevat maailma, lustib, maandab pingeid ning veedab lihtsalt meeldivalt aega. Kõigele lisaks peab laps oma lemmikmänguasju elusateks, mõnikord kannab ta nende eest liigutavalt hoolt, võtab alati endaga kaasa. On ilmne, et paljude eluaastate vältelt on lapse kõige ihaldatumaks kingituseks just uus mänguasi.

Mitte kõik mänguasjad pole ühesugused – need võib liigitada järgnevalt:

  • Tüdrukutele mõeldud asjad – näiteks nukud,
  • Poistele mõeldud asjad – loomulikult autod ja püstolid,
  • Arendavad mänguasjad, mis sobivad erinevast soost ja erineva vanusega lastele,
  • Pehmed mänguasjad, mis peavad olema igal lapsel.

Kuid kas igat mänguasja võib pidada lapsele sobivaks? Muidugi mitte ning nimetatud toodete osas kehtivad üsna karmid kriteeriumid. Headeks võib pidada ainult hüpoallergeenseid ja täielikult ohutuid asju, mis peavad kaua vastu ning on kasulikud lapse arengule. Just selliseid pakubki meie mänguasjade pood.

Ainult parim lapsele

Meil on lai valik kõiksuguseid lastetooteid ning parima lahenduse leiab mistahes nõudmiste ja vajadustega mudilasele. Lisaks suurele valikule saame kiidelda ka meie poolt pakutavate toodete suurepärase kvaliteediga. Me valime ainult parimaid mainekate tootjate mänguasju ning pakume neid soodsate hindadega, nõudmata ülemaksmist. Meilt võite leida allahinnatud mänguasju ja kampaaniatooteid, huvitavaid ja haaravaid asju erinevas vanuses tüdrukutele ja poistele ning palju muud.

Soodsad pakkumised hulgi- ja jaeostjatele

Osta lapsele mänguasja saab meilt jaemüügist – me teeme kõik võimaliku selleks, et rõõmustada uute asjadega igat mudilast. Lisaks sellele pakume ka hulgilahendusi, mis võivad osutuda kasulikuks teie ärile. Töötades hulgimüüjatega, kujundame meelsasti individuaalseid kokkuleppeid ning püüame luua vastastiku kasulikke koostöösuhteid. Töötame suure vastutusega ja asjatundlikult, suurendame pidevalt kaubavalikut ja kaasame uusi tootjaid, jälgime kvaliteeti ning tagame suurepärase teeninduse ja palju lisavõimalusi.